ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9535115
*
nr 953 5115
Spegel
119x213
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 april 2015
kl 19:22:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/4 09:59:03
1
600 kr
6/4 12:45:57
2
150 kr
6/4 12:45:57
1
200 kr (Budbetjänt)
6/4 12:46:30
2
250 kr
6/4 12:46:30
1
300 kr (Budbetjänt)
6/4 15:54:27
3
350 kr
6/4 15:54:27
1
400 kr (Budbetjänt)
6/4 15:54:57
3
450 kr
6/4 15:54:57
1
500 kr (Budbetjänt)
6/4 19:17:11
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 953 5115
Spegel
119x213
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 april 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/4 09:59:03 | 1 | 600 kr |
6/4 12:45:57 | 2 | 150 kr |
6/4 12:45:57 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
6/4 12:46:30 | 2 | 250 kr |
6/4 12:46:30 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
6/4 15:54:27 | 3 | 350 kr |
6/4 15:54:27 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
6/4 15:54:57 | 3 | 450 kr |
6/4 15:54:57 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
6/4 19:17:11 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23